51-годишниот Дејвид Гета со 24 години помладата девојка на плажа на Мајами (фото)


51-годишниот Дејвид Гета со 24 години помладата девојка на плажа на Мајами (фото)

Во минималистичко бело бикини бринетата со француско потекло го покажа своето тонирано тело. По крајот на бракот од 22 години, диџејот е со Џесика од 2015.

51-godishniot-dejvid-geta-so-24-godishnata-devojka-na-plaza-na-majami-foto-01.jpg

Дејвид Гета (51) се забавуваше на плажа на Мајами со неговата 27-годишна девојка Џесика Ледон. Познатиот диџеј и продуцент може да се пофали со завидно тело за своите години.

Дејвид и Џесика се капеа, сончаа и забавуваа со своето куче на плажата.

Инаку, диџејот ужива на Флорида откако таму си купи стан од 9.5 милион долари. Во периодите кога не престојува во него планира да го изнајмува станот со спектакуларен поглед кон водата.

Дејвид Гета е со Џесика од 2015 година. Тој се разведе во 2014 година по 22 години брак со неговата сопруга Кејти (50), која работи како организатор на свадби. Парот има 2 деца заедно, 13-годишниот син Тим Елвис Ерик и 9-годишната ќерка Енџи Гета.

Дејвид Гета и неговата сексапилна девојка:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео) Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – ...
78-годишниот Ал Пачино си фати 39 години помлада девојка: Која е Метал Дохан? Актерката позната по серијата „Weeds“ му го освои срцето на Ал Пачино, а парот в...
23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...

Спонзорирани линкови: