Ѕвезди кои (наводно) биле во љубовни врски со припаднички од ист пол
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 22-03-2019


Ѕвезди кои (наводно) биле во љубовни врски со припаднички од ист пол

Голем дел од ѕвездите, барем еднаш, имаат пробано како е да бидеш во истополова врска. Дел од нив јавно зборуваат за нивната сексуалност, додека други решаваат овие искуства да ги скријат подалеку од очите на јавноста.

dzvezdi-koi-navodno-bile-vo-ljubovni-vrski-so-pripadnicki-od-ist-pol-001.jpg

Сепак, медиумите и жолтиот печат се тука за да ги откријат ваквите љубовни пикантерии.

Во продолжение, листа на ѕвезди кои знаат како е да бидеш во љубовта врска со припадник на ист пол:

1. Деми Ловато – беше поврзувана со Руби Роуз.

dzvezdi-koi-navodno-bile-vo-ljubovni-vrski-so-pripadnicki-od-ist-pol-01.jpg

2. Пинк – имаше кратка врска со актерката Крисиана Локен.

dzvezdi-koi-navodno-bile-vo-ljubovni-vrski-so-pripadnicki-od-ist-pol-02.jpg

3. Бела Хадид – во 2015-та беше поврзувана со колешката од Victoria’s Secret, Стела Максвел.

dzvezdi-koi-navodno-bile-vo-ljubovni-vrski-so-pripadnicki-od-ist-pol-03.jpg

4. Камерон Дијаз – во емисија призна дека била во љубовна врска со жена, но одби да сподели било какви детали.

dzvezdi-koi-navodno-bile-vo-ljubovni-vrski-so-pripadnicki-od-ist-pol-04.jpg

5. Селена Гомез – по прекинот со Џастин Бибер, Селена беше поврзана со Кара Делевињ, која отворено зборува за својата бисексуалност.

dzvezdi-koi-navodno-bile-vo-ljubovni-vrski-so-pripadnicki-od-ist-pol-05.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако ... Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...
12 ѕвезди чиј изглед докажува дека годините се само бројка Кога ќе ги видите овие ѕвезди нема да претпоставите колку години имаат. Дали има...