Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шолји за кафе стана вирален хит
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шолји за кафе стана вирален хит

Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илузија.

fotka-od-akterot-od-game-of-thrones-i-negovata-sopruga-kako-drzhat-sholji-za-kafe-stana-viralen-hit-01.jpg

Актерот Хафдур Јулиус Бјернсон (29), познат како „The Mountain“ од познатата серија „Game of Thrones“ е во брак со канаѓанката Келси Морган Хенсон.

Инаку, исландскиот 30-годишен актер е прогласен за најсилниот човек на светот - висок е 206 сантиметри и тежи 180 килограми. Интересно е што неговата партнерка е комплетна спротивност и има само 157 сантиметри и 52 килограми.

Последната заедничка фотографија на Хафдур и Келси стана вирален хит. Тие држат шолји за кафе во нормална големина, но кога ќе видите како изгледа шолјата во рацете на Хафдур ќе ви изгледа како оптичка илузија.

Хит фотката + уште неколку нови фотки од парот:

View this post on Instagram

Who’s jealous? @kelc33

A post shared by Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson) on

View this post on Instagram

Merry Christmas everyone!🎄

A post shared by Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson) on

View this post on Instagram

🤵🏼👰🏼❤️ @kelc33

A post shared by Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson) on

https://www.instagram.com/p/BpUj5EOH1M_/

Уште фотки од уникатниот пар!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од Псалм, најмалото синче на Ким и Канје Ким Кардашијан објави прва фотка од лицето на нивното четврто дете, Псалм Вест. ...
Синчето на Новак Ѓоковиќ неуморно навиваше за својот татко на Ролан Га... Јелена Ѓоковиќ објави фотка од синот Стефан кој за првпат го следи мечот на него...
Вирален хит: Фото монтажи од лицето на Доналд Трамп на кралицата Елиза... Креативни умови + Фотошоп и испаѓаат најзабавните мемиња од Доналд Трамп. Доналд...