Забрана за гледање во екрани, брендирани додатоци: Како Кајли Џенер ја одгледува Сторми?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Забрана за гледање во екрани, брендирани додатоци: Како Кајли Џенер ја одгледува Сторми?

Сторми е едно од најпопуларните деца во светот на славните уште од денот кога се роди.

zabrana-za-gledanje-vo-ekrani-brendirani-dodatoci-kako-kajli-djener-ja-odgleduva-stormi-01.jpg

Таа уште нема наполнето 1 година, а веќе се има нашетано повеќе од некои возрасни луѓе.

Сторми постојано патува со приватен авион на настапите на нејзиниот татко, каде што има посебна просторија за време на настапот само за неа.

Кога станува збор за одгледувањето, Кајли следи многу правила уште од раѓањето на ќеркичката.

Па, по кои правила се води таа, што забранува, а со што ја разгалува Сторми?

1. Не дозволува Сторми да гледа телевизија или да си игра со други електронски уреди и да седи пред екран по цел ден.

zabrana-za-ekrani-brendirani-dodatoci-kako-kajli-djener-ja-odgleduva-stormi-02.jpg

2. На настапите на нејзиниот татко, зад сцената секогаш има посебна просторија уредена за Сторми.

zabrana-za-ekrani-brendirani-dodatoci-kako-kajli-djener-ja-odgleduva-stormi-03.jpg

3. Не дозволува Сторми да биде во близина на нечии други телефони, освен до нејзиниот.

zabrana-za-ekrani-brendirani-dodatoci-kako-kajli-djener-ja-odgleduva-stormi-04.jpg

4. Покрај неа постојано има тим од дадилки и асистенти кои ѝ помагаат во чувањето на ќерката.

zabrana-za-ekrani-brendirani-dodatoci-kako-kajli-djener-ja-odgleduva-stormi-05.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (... Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Исповед на Кајли Џенер: Како се справувам со трачевите и што ми дава с... Ријалити ѕвездата проговори за несигурностите, за тежината да се расте пред каме...
12 срамни фотки кои не смее да ги види ќерката на Кајли Џенер Старлетата денес е навидум грижлив родител на малечката Сторми Вебстер. Меѓутоа,...