Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Секси пози, пијани погледи: 15 фотографии од ќерката Тифани кои Доналд Трамп не сака да ги видите

Тифани Трамп денес е претставителна млада дама кој се појавува на настани со татка си, но некогаш ја покажувала својата дива страна.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-01.jpg

Уште долго пред да биде избран за претседател на САД, Доналд Трамп и неговото семејство беа популарни во медиумите. Тој е интересен и непредвидлив човек, а гените не се вода, па таква е и неговата ќерка Тифани Трамп.

Таа е родена 1993 година, има 1 милион следбеници на Инстаграм и сега многу внимава на имиџот, но не било така отсекогаш.

Фотки од Тифани Трамп кои Доналд не би сакал да ги видите:

Тифани на 17 години се појави во шоуто на Опра и говореше дека сака да биде музичарка.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-02.jpg

Менуваше момчиња.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-03.jpg

Уживаше во секси забави покрај базен.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-04.jpg

Сакаше да остави впечаток по секоја цена.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-05.jpg

Не се плашеше да облече секси костим за Ноќта на вештерките.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-06.jpg

Правеше секси селфи фотки во бикини.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-07.jpg

Сакаше да се опушти со алкохол во ноќните клубови.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-08.jpg

Позираше во Мерилин Монро пози.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-09.jpg

Уште 7 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Новата девојка ќе му го даде тоа што Шакира не сакаше“ – нови шпекулации за разделбата на Пике и Ша... Ако помислувате на свадба – тогаш се лажете. Сите знаат дека Пике и Шакира долги...
Адам Левин ја изневерувал бремената сопруга со 23-годишна девојка - сака да го крсти детето по неа, ... Адам Левин кој го чека третото дете со сопругата Бехати Принслу наводно имал афе...
Ќерката на Пол Вокер неутешно плаче по кавга со сопругот (по првата годишнина од брак) 23-годишната Медоу Вокер очигледно има проблеми во бракот - една седмица по прва...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg