Вирален хит: Фото монтажи од лицето на Доналд Трамп на кралицата Елизабета

Креативни умови + Фотошоп и испаѓаат најзабавните мемиња од Доналд Трамп.

viralen-hit-foto-montazhi-na-liceto-na-donald-tramp-na-kralicata-elizabeta-01.jpg

Доналд Трамп секогаш е инспирација за шеги, а сега претседателот на САД повторно е на мета на твитерџиите откако некој од нив одлучи неговото лице да го стави на местото на лицето на кралицата.

Неговата посета на британското кралско семејство очигледно е инспирацијата за оваа лавина од фотки.

Како изгледа кога Трамп ќе ѝ го „позајми“ лицето на британската кралица:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Чудни трикови за убавина за кои славните жени тврдат дека се ефикасни Никол Кидман е позната по својата сјајна коса, која вели дека ја одржува со пија...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg