Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Криси Тајген и Џон Леџенд ги прошетаа децата на пазар во Италија (фото)

Криси Тајген и Џон Леџенд обожаваат да патуваат, а често ги носат и децата со нив, па овојпат беа забележани во Сиена, Италија.

chrissy-teigen-i-john-legend-gi-proshetaa-decata-na-pazar-vo-italija-foto-01.jpg

Криси и Џон се 6 години во брак, но нивната хемија и љубов не згаснува, а иако децата им го променија животот, сепак успеваат да се организираат и да поминуваат многу време заедно како семејство.

Периодов, тие се на одмор низ Европа, а првата „станица“ им беше во Париз, па оттаму продолжија кон Италија.

Моментално, парот и нивните две дечиња Луна и Мајлс, се во Сиена, Италија и уживаат во нивниот одмор, а гордата мајка се пофали дека синчето изгледа ќе ги направи првите чекори таму.

Облечени во лежерни аутфити, тие беа забележани како шетаат на пазар и купуваат свежи намирници со децата.

Парот на одмор во Италија:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...
12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg