Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото)


Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото)

Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Скот, на семеен одмор во Костарика.

kim-im-se-pridruzhi-na-kortni-i-bivshiot-so-decata-na-odmor-vo-kostarika-foto-01.jpg

Ким решила да одмори од обврските и учењето, но не и од медиумското внимание – таа ги привлече сите погледи на плажа.

Облечена во црно бикини и марама која потоа ја тргнала, ријалити ѕвездата ги покажа нејзините облини.

На фотките може да се забележи како ужива во летниот одмор заедно со ќеркичката Норт.

Инаку, тие се на заеднички одмор со нејзината сестра Кортни, нејзиниот бивши, Скот Дисик и нивните деца.

Семејството Кардашијан на одмор:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кортни Кардашијан го шета кучето во количка, Ким јаде на 2 метри од мајка ѝ (фото) И сестрите Кардашијан сакаат да дадат добар пример во време на пандемијата, но г...
Криси Тајген открива: Луна и Мајлс се 2 години разлика, но направени се во исто време со ин витро Криси Тајген важи за една од најискрените личности помеѓу славните, која никогаш...
Познати парови кои имале „секс без обврски“ На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во к...

Спонзорирани линкови: