Познати убавици кои ги сликаа безобразни папараци (фото)


Познати убавици кои ги сликаа безобразни папараци (фото)

Сензацијата и голотијата продаваат тиражи и ги полнат насловните страници на медиумите. Сепак, факт е дека некои од фотографите имаат навистина перверзен ум.

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-1.png

Тие се немилосрдни ловци на експлицитни и провокативни моменти. Неретко објективот им директно вперен кон интимните делови на ѕвездите. Или, пак, кога се со што помалце облека на себе.

Ова се дел од познатите убавици кои ги сликаа безобразни фотографи:

Кејт Мидлтон

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-2.jpg

Бела Хадид

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-3.jpg

Ким Кардашијан

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-4.jpg

Рита Ора

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-5.jpg

Аманда Сејфрид

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-6.jpg

Бијонсе

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-7.jpg

Кендал Џенер

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-8.jpg

Криси Тајген

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-9.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

12 срамни фотки кои не смее да ги види ќерката на Кајли Џенер Старлетата денес е навидум грижлив родител на малечката Сторми Вебстер. Меѓутоа,...
Сестрите Кардашијан-Џенер ги брендираа имињата на своите деца Според повеќе светски таблоиди, сестрите Кардашијан и Џенер, кои веќе имаат деца...
10 лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат купено за своите деца Кардашијан-Џенер кланот е познат по луксузирањето, а изгледа скапиот начин на жи...