Познати убавици кои ги сликаа безобразни папараци (фото)


Познати убавици кои ги сликаа безобразни папараци (фото)

Сензацијата и голотијата продаваат тиражи и ги полнат насловните страници на медиумите. Сепак, факт е дека некои од фотографите имаат навистина перверзен ум.

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-1.png

Тие се немилосрдни ловци на експлицитни и провокативни моменти. Неретко објективот им директно вперен кон интимните делови на ѕвездите. Или, пак, кога се со што помалце облека на себе.

Ова се дел од познатите убавици кои ги сликаа безобразни фотографи:

Кејт Мидлтон

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-2.jpg

Бела Хадид

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-3.jpg

Ким Кардашијан

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-4.jpg

Рита Ора

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-5.jpg

Аманда Сејфрид

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-6.jpg

Бијонсе

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-7.jpg

Кендал Џенер

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-8.jpg

Криси Тајген

poznati-ubavici-koi-gi-slikaa-bezobrazni-paparaci-foto-9.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Обични луѓе кои се копија на славните личности (фото) Како што многумина велат, изгледа дека навистина секој човек има свој двојник не...
Нова драма: Зошто ќеркичката на Кајли личи на згодниот телохранител? Додека Кајли Џенер по секоја цена се обидува да ја сочува приватноста на својата...