Сите дечковци на Кајли Џенер, пред да се „смири“ со Тревис Скот


Сите дечковци на Кајли Џенер, пред да се „смири“ со Тревис Скот

Кајли Џенер веќе неколку години е во врска со раперот Тревис Скот, а заедно ја имаат и ќерката Сторми. Но пред да ја пронајде својата сродна душа, Кајли беше со неколку различни момчиња.

site-dechkovci-na-kajli-dzener-pred-da-se-smiri-so-trevis-skot-01.jpg

Погледнете ја љубовната историја на Кајли од нејзината прва љубов, па сè до денес:

Ремзи IV: 2008 – 2011

Ремзи го освоил срцето на Кајли кога била седмо одделение. Биле во врска околу три години, но како што растеле, патиштата им се разделиле.

site-dechkovci-na-kajli-dzener-pred-da-se-smiri-so-trevis-skot-02.jpg

Коди Симпсон: 2011

Пред Кајли да почне да го привлекува вниманието на јавноста, таа беше во врска со Коди Симпсон. Наводно тие биле во врска, но изгледа дека Коди не бил заинтересиран колку Кајли.

Пред Коди да ја започне врската со Џиџи Хадид, тој изјави дека тој ја оставил Кајли.

site-dechkovci-na-kajli-dzener-pred-da-se-smiri-so-trevis-skot-03.jpg

Џејден Смит: 2013

Можеби најинтересното нешто од оваа врска е тоа што Кајли ја запозна Џордин Вудс, која подоцна ѝ стана најдобрата пријателка, преку Џејден.

Кајли и Џејден се држеа подалеку од очите на јавноста, а дури постојат и сомнежи дека воопшто не биле заедно.

site-dechkovci-na-kajli-dzener-pred-da-se-smiri-so-trevis-skot-04.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Познати парови кои имале „секс без обврски“ На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во к...
Анџелина Џоли сакала да организира погреби: Чудни факти и тајни за славните Постојат многу неверојатни факти за познатите личности што малкумина ги знаат. Н...