Елена Ристеска на Инстаграм кај Ријана - нашминкана со нејзина пудра


Елена Ристеска на Инстаграм кај Ријана - нашминкана со нејзина пудра

Елена Ристеска и нејзиниот шминкер Даниел Николовски се најдоа на Инстаграм профилот на брендот за козметика на Ријана – FentyBeauty.

elena-risteska-na-instagram-kaj-rijana-nasminkata-so-nejzina-pudra-001.jpg

Пред 8 милиони следбеници и двајцата беа мета на комплименти и пофални зборови.

Користејќи ја пудрата за порцеланска кожа на Fenty, Елена заврши на Инстаграм кај Ријана:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ријана, Џеј Ло и уште 4 ѕвезди кои биле жртви на луди фанови Како што славата расте, така се намалува чувството на безбедност кај познатите л...
Синчето на Новак Ѓоковиќ неуморно навиваше за својот татко на Ролан Га... Јелена Ѓоковиќ објави фотка од синот Стефан кој за првпат го следи мечот на него...
Селена Гомез е доказ дека и со стрии и стомаче може да се ужива на пла... Во бело монокини и со насмевка на лицето, Селена Гомез покажа дека не е потребно...