Не се менуваат само жените по раскинувањето: The Weeknd со нов имиџ откако е сингл


Не се менуваат само жените по раскинувањето: The Weeknd со нов имиџ откако е сингл

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-1.jpg

The Weeknd и Бела Хадид се разделија по вторпат пред неполн месец, или барем официјално тогаш се дозна за разделбата, а на првиот соло црвен тепих во Торонто, Абел го промовираше новиот имиџ.

29-годишниот пејач се одлучил да ја пушти природната афро-фризура, но и да ја скрати брадата.

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-2.jpg

The Weeknd како излезен од ’70-те години е доказ дека не се само жените оние кои се менуваат по раскинувањето:

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-3.jpg

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-4.jpg

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-5.jpg

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-6.jpg

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-7.jpg

ne-se-menuvaat-samo-zenite-po-raskinuvanjeto-the-weeknd-so-nov-imidz-otkako-e-single-8.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Приватни авиони, острови и замоци – Што си подаруваат славните парови? Од кучиња од 50.000 долари до приватни авиони, замоци и острови – што си подарув...
Рики Мартин се појави на Греми 2019 со нов стајлинг, за рака со синчет... Рики Мартин уште еднаш докажа дека е семеен човек, а на Греми наградите се појав...
Мајката на Бредли Купер живеела со нив - каква битка водат Ирина и Бре... „Ирина никогаш не се чувствуваше како дома во Лос Анџелес, особено не во домот с...