Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма


Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма

„Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча во нивниот двор.

georgina-rodriguez-vo-helanki-pokazhuva-deka-ne-e-samo-ronaldo-vo-dobra-forma-01.jpg

Со видеа на социјалните мрежи како трчаат, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез докажаа дека не мируваат и дека и во време на домашна изолација се посветени на физичките тренинзи и својот изглед.

georgina-rodriguez-vo-helanki-povtorno-pokazhuva-deka-ne-e-samo-ronaldo-vo-dobra-forma-02.jpg

За телесната форма на Роналдо веќе е јасно, но и Џорџина покажува дека не е ниту чекор зад него.

Нејзиното тонирано тело изгледа одлично, а дека омилен дел од него ѝ е задникот докажува начинот на кој позира на фотографиите.

Фото докази дека Џорџина често го става својот омилен атрибут во крупен кадар:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото) Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...
Џорџина Родригез покажа дека е талент за тверкање, па во танга бикини уживаше на јахта со Роналдо (в... Откако во провокативно видео го покажа талентот за тверкање, Џорџина Родригез об...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg