Не им се обраќа, дава ниски плати - Како е да се работи за разгалената Џеј Ло?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Не им се обраќа, дава ниски плати - Како е да се работи за разгалената Џеј Ло?

Џеј Ло можеби е кралица во светот на поп-музиката, но изгледа дека нејзините вработени не го делат ова мислење.

niski-plati-ignoriranje-kako-izgleda-da-se-raboti-za-jennifer-lopez-01.jpg

На сите им се допаѓаат жестокоста и енергијата на пејачката кога е на сцена, но сте се запрашале ли каква е Џеј Ло „зад сцените“?

Според изјавите на многу луѓе, Џенифер не е најпријателски настроената личност со нејзините фанови и вработени.

Вработените и соработниците на Џеј Ло откриваат како е да се работи за неа и со што се соочуваат кога се дел од нејзиното секојдневие:

Џеј Ло се однесувала како вистинска дива и дури не ни сакала да разговара со луѓето кои работат за неа

niski-plati-ignoriranje-kako-izgleda-da-se-raboti-za-jennifer-lopez-02.jpg

Според некои гласини, кога Џеј Ло реновирала во домот, воопшто не разговарала со мајсторите

niski-plati-ignoriranje-kako-izgleda-da-se-raboti-za-jennifer-lopez-03.jpg

Всушност, пејачката не ги ни погледнувала

niski-plati-ignoriranje-kako-izgleda-da-se-raboti-za-jennifer-lopez-04.jpg

Џеј Ло барала премногу од вработените, но воопшто не им обрнувала внимание, освен на личниот асистент, и секогаш избегнувала разговор со нив

niski-plati-ignoriranje-kako-izgleda-da-se-raboti-za-jennifer-lopez-05.jpg

Нејзиното однесување ја отежнувало секоја соработката со неа – кога снимала реклама за Fiat, Џеј Ло не сакала да вози низ Бронкс во Њујорк, иако пораснала таму

niski-plati-ignoriranje-kako-izgleda-da-se-raboti-za-jennifer-lopez-06.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...

Спонзорирани линкови: