Совршен подарок: Елен Деџенерис ја потстрижува мајка си за нејзиниот 90-ти роденден
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Совршен подарок: Елен Деџенерис ја потстрижува мајка си за нејзиниот 90-ти роденден

62-годишната Елен Деџенерис, која е позната по строгоста, овојпат топи срца со вниманието кон нејзината 90-годишна мајка.

preslatko-video-elen-dedjeneris-ja-potstrizhuva-majka-si-za-nejziniot-90-ti-rodenden-01.jpg

Елен Деџенерис ја пострижа мајка си по повод нејзиниот 90-ти роденден и на Инстаграм напиша „Подарок за мојата мама“.

Видеото е емотивно, а мајката на Елен се прашува зошто таа не користи ножици. Не е пресреќна околу крајниот резултат, но вели дека по миењето косата ќе изгледа добро.

62-годишната Елен не ја импресионираше мајка си со фризерскиот талент, но го импресионираше светот со емотивното видео.

Прочитајте и 12 факти за Елен Деџенерис – вработените ја откриваат нејзината мрачна „диктаторска“ страна.

Запознајте ја 90-годишната Бети:

View this post on Instagram

90th birthday present for my Mama.

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди со мајки тинејџери: Селена Гомез - мајка ѝ ја родила на 16, Џек Николсон - мајка си ја сметал... Мајката на 50 Cent го родила на 15 години и музичарот никогаш не дознал кој му е...
Славни мажи и секс симболи, кои воедно се и „мамини синчиња“ Фатално привлечни славни мажи кои важат за секс симболи и имаат сè што една жена...
Дрејк повторно се отвори за Ријана: „Денес е роденден на некој кој многу го сакам“ Минатата година Дрејк јавно, на MTV VMA, се отвори и ги изрази своите емоции кон...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава