Новак и Јелена Ѓоковиќ танцуваат на неговиот роденден на песна од Саша Ковачевиќ (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Новак и Јелена Ѓоковиќ танцуваат на неговиот роденден на песна од Саша Ковачевиќ (видео)

novak-i-jelena-gjokovikj-so-rodendenski-tanc-na-pesna-od-sasha-kovachevikj-video-01.jpg

Вчера (22-ри мај) Новак Ѓоковиќ го прослави својот 33-ти роденден, а денес неговата сопруга со видео на кое двајцата танцуваат му го честиташе роденденот на Инстаграм.

„Да танцуваме заедно засекогаш“, напиша романтичната Јелена во описот на видеото на кое играат на песната „Пантера“ од Саша Ковачевиќ.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Само Јелена Карлеуша (41) може да „износи“ вакви смели стајлинзи (фото) Уште два смели стајлинзи во низата на Јелена Карлеуша... Јелена Карлеуша не...
Грешка при снимање: Јелена во live видео на Фејсбук го искара Новак Ѓоковиќ Новак Ѓоковиќ јавно беше искаран од својата сопруга Јелена после 12-минутното ви...
Дрејк повторно се отвори за Ријана: „Денес е роденден на некој кој многу го сакам“ Минатата година Дрејк јавно, на MTV VMA, се отвори и ги изрази своите емоции кон...

Спонзорирани линкови: