Најзгодниот затвореник протестира, Хејли Бибер носи маска: Фото докази дека и ѕвездите се само обични луѓе


Најзгодниот затвореник протестира, Хејли Бибер носи маска: Фото докази дека и ѕвездите се само обични луѓе

Каква е Елен Деџенерис кога не е на ТВ, туку се релаксира со сопругата? Какви се Рита Ора, Бен Афлек и другите ѕвезди?

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-01.jpg

Периодов и славните личности се навикнаа на новото нормално, односно на носењето маски. Некои ги комбинираат со стајлингот, други носат медицински.

Од возење велосипеди до јадење сладолед и домашни активности, како се забавуваат периодов ѕвездите.

Фото докази дека ѕвездите се само обични луѓе:

Најзгодниот затвореник на светот - Џереми Микс

Протестира поради расизмот во системот во САД и бруталноста на полицијата која доведе до смрт на уште еден Афроамериканец.

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-02.jpg

Рита Ора

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-03.jpg

Кејси Афлек

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-04.jpg

Рис Витерспун

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-05.jpg

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-21.jpg

Бела Хадид и мајка ѝ Јоланда

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-06.jpg

Адам Сендлер

najzgodniot-zatvorenik-shtrajkuva-hejli-biber-nosi-maska-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-samo-obichni-lugje-07.jpg

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кога славните дами ќе излезат од дома без грам шминка (фото) Исто како и сите останати жени, така и славните жени сакаат да го одморат лицето...
Луѓе кои некогаш се сретнале со славни личности, а тоа го сфаќаат денес (фото) Замислете по долги години да најдете фотка од минатото со некоја личност која де...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...

Најчитани неделава