Роналдо со извајано тело, но Џорџина во танга „издоминира“ на фотките од Италија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
HR Specialist 23-07-2021
Marketing Agent 22-07-2021


Роналдо со извајано тело, но Џорџина во танга „издоминира“ на фотките од Италија

Тие се доказ дека вежбањето навистина се исплати... Ова можеби е најпровокативната фотка на Џорџина Родригез досега.

ronaldo-so-izvajano-telo-no-dzordzina-vo-tanga-izdominira-na-fotkite-od-italija-01.jpg

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез уживаат на својата јахта на одмор во Портофино, Италија.

Папарацо фотографите го сликаа мускулестиот фудбалер додека се релаксираше со својата сакана и пријателите, но таа потоа со селфи од јахтата на кое во крупен кадар е нејзиниот задник во танга бикини, заедно со голем дијамантски прстен, „издоминира“ во светските медиуми.

Фотки од одморот на парот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма „Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча...
Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото) Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg