Бикини кралицата Кендал Џенер си фати една година помладо момче кошаркар (фото)


Бикини кралицата Кендал Џенер си фати една година помладо момче кошаркар (фото)

Често ја поврзуваа со жени, како со моделот Кара Делевињ, но сега Кендал си фати помладо атлетски градено момче.

bikini-kralicata-kendal-djener-si-fati-edna-godina-pomlad-kosharkar-foto-01.jpg

Кендал Џенер и Девин Букер беа фотографирани како се прегрнуваат на плажа на Малибу, а со тоа се потврдуваат гласините дека се во врска.

24-годишниот модел си обезбеди малку приватност на плажата, криејќи се позади скали, со своето 23-годишно момче кошаркар.

Кендал го покажа извајаното тело во минималистички розови бикини.

Фотки од парот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Елеганција за 50 евра: Кралицата Летиција во цветен фустан од Зара Кралицата Летиција од Шпанија е една од најдобро облечените дами во светски рамк...
Кралицата на облините Ешли Греам се прошета по долна облека во Њујорк Популарноста на „кралицата на облините“, моделот Ешли Греам, од ден на ден расте...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg