Рита Ора прошета само по сако и мрежести чорапи – случајно ја покажа и долната облека (фото)


Рита Ора прошета само по сако и мрежести чорапи – случајно ја покажа и долната облека (фото)

На модната недела во Милано, пејачката се појави само по сако од кое случајно ѝ ѕирна долната облека, а го искомбинира со ексцентрични, мрежести чорапи.

rita-ora-prosheta-samo-po-sako-i-mrezhesti-chorapi-sluchajno-ja-pokazha-i-dolnata-obleka-foto-01.jpg

Рита Ора секогаш прави храбри модни избори, па така овојпат, на модната недела во Милано се прошета во црн блејзер од велур, а го комбинираше со ексцентрични мрежести чорапи со колан.

Таа пристигна на ревијата со заштитна маска, а освен впечатливиот моден аутфит, фотографите по улиците на Милано успеале да го уловат и моментот кога од сакото ѝ ѕирнала долната облека.

Очигледно дека Рита Ора не е многу загрижена поради тоа, па гордо позира:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Слаткар со маска на лицето го шета малиот Моша (фото) По соработката со бугарската пејачка Гери Никол, Слаткар го посвети слободното в...
Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото) По позирањето гола за Vogue, Ирина Шајк повторно направи модна доминација на ули...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg