Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото)

По позирањето гола за Vogue, Ирина Шајк повторно направи модна доминација на улиците на Њујорк.

irina-shajk-vo-shik-modno-izdanie-ja-nosi-kjerka-si-na-chasovi-po-tanc-foto-01.jpg

Ирина Шајк беше фотографирана со својата ќерка Леа како шета низ Њујорк.

34-годишниот модел изгледаше шик во црн кожен капут кога ја носеше и земаше ќерка си од часовите по танцување.

Во црн кожен мантил и впечатлива кошула, Шајк едноставно доминира по улиците.

Неодамна Ирина позираше гола за насловната страница на чешкото издание на магазинот Vogue.

Фотки од прошетката на Ирина со ќерка ѝ:

irina-shajk-vo-shik-modno-izdanie-ja-nosi-kjerka-si-na-chasovi-po-tanc-foto-02.jpg

irina-shajk-vo-shik-modno-izdanie-ja-nosi-kjerka-si-na-chasovi-po-tanc-foto-03.jpg

irina-shajk-vo-shik-modno-izdanie-ja-nosi-kjerka-si-na-chasovi-po-tanc-foto-06.jpg

irina-shajk-vo-shik-modno-izdanie-ja-nosi-kjerka-si-na-chasovi-po-tanc-foto-05.jpg

irina-shajk-vo-shik-modno-izdanie-ja-nosi-kjerka-si-na-chasovi-po-tanc-foto-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Само Ирина Шајк може да изгледа совршено по кошула и дуксер, без грам шминка (фото) Со минимална шминка, бициклистички и долга кошула, моделот изгледаше совршено на...
Што носи Ријана кога оди во маркет и не сака никој да ја препознае? Кога Ријана оди да си купи сирење, ориз и леб изгледа како сосема „обична“ девој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg