Слаткар со маска на лицето го шета малиот Моша (фото)


Слаткар со маска на лицето го шета малиот Моша (фото)

По соработката со бугарската пејачка Гери Никол, Слаткар го посвети слободното време на семејството... Уште еден фото доказ дека Слаткар ужива во улогата на татко.

slatkar-so-maska-na-liceto-go-sheta-maliot-mosha-foto-01.jpg

Марко Маринковиќ Слаткар и Сања Николиќ стапија во брак на 27.08.2014, а годинава станаа родители на малиот Моша.

Парот не објавува многу детали од своето секојдневие, но сега Слаткар објави фотографија како го шета малиот Моша.

Слаткар со маска на лицето ги користи есенските денови за прошетка со својот син.

slatkar-so-maska-na-liceto-go-sheta-maliot-mosha-foto-02.jpg

Тој пред извесно време објави и видео на кое го милува по ноџињата својот син и му ги нарекува нозете жабји батачиња и чоколатчиња. Очигледно музичарот ужива во улогата на родител.

Неодамна тој објави соработка со бугарската пејачка Гери Никол:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Слаткар и Сања Николиќ на прошетка со нивниот син Моша (фото) Марко Маринковиќ Слаткар и Сања Николиќ станаа родители на 15.04, а деновиве веќ...
Кејт Хадсон ја истражува Грција и си игра карти на плажа (фото) На припадниците на холивудската А-листа Грција им е омилена летна дестинација, п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg