Мајли Сајрус тверка, а Лиам Хемсворт се срами од неа - видео на кое се гледа крајот на нивниот брак


Мајли Сајрус тверка, а Лиам Хемсворт се срами од неа - видео на кое се гледа крајот на нивниот брак

„Не се жени со лоша девојка, ако не можеш да се справиш со неа“, „Нему му беше некомфорно и таа не го почитуваше тоа“ се дел од коментарите на видеото.

majli-sajrus-tverka-a-lia-hemsvort-se-srami-od-nea-koga-se-gledashe-krajot-na-nivniot-brak-video-01.jpg

На социјалните мрежи осамна видео од Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт од февруари 2019 година на кое се гледа почетокот на крајот на нивниот брак.

majli-sajrus-tverka-a-lia-hemsvort-se-srami-od-nea-koga-se-gledashe-krajot-na-nivniot-brak-video-07.jpg

Тензијата помеѓу нив се чувствува кога Мајли во нејзин стил почнува да тверка, а пак Лиам ја врти главата настрана поради тоа што се срами и му е незгодно од нејзиното однесување.

majli-sajrus-tverka-a-lia-hemsvort-se-srami-od-nea-koga-se-gledashe-krajot-na-nivniot-brak-video-09.jpg

На видеото 31-годишниот актер изгледа како добро и прибрано момче, додека скандалозната 28-годишна Мајли го привлекува вниманието.

majli-sajrus-tverka-a-lia-hemsvort-se-srami-od-nea-koga-se-gledashe-krajot-na-nivniot-brak-video-06.jpg

Настанот се случил само 2 седмици откако парот се венчал, а многу фанови на парот во коментари пишуваат дека Лиам не требало да земе лоша девојка за сопруга, ако не може да се носи со неа.

„Не го прави тоа. Не го прави тоа. Ги плашиш сите на црвениот килим“, ѝ кажа Лиам на Мајли, па таа застана и погледна кон камерата од непријатноста.

Фотографите уловија и ситуација кога Лиам не ѝ даваше на Мајли да позира провокативно на црвениот килим.

majli-sajrus-tverka-a-lia-hemsvort-se-srami-od-nea-koga-se-gledashe-krajot-na-nivniot-brak-video-02.jpg

majli-sajrus-tverka-a-lia-hemsvort-se-srami-od-nea-koga-se-gledashe-krajot-na-nivniot-brak-video-03.jpg

Погледнете го видеото на кое се гледа дека на Лиам му е непријатно (на стрелката на страна ќе видите и видео на кое се гледа како Мајли го оттурнува од себе Лиам на црвениот килим затоа што тој ја прегрнува и не ѝ дозволува да позира провокативно):

Прочитајте и Фановите го молат Лиам Хемсворт: „Избриши ги фотографиите со Мајли Сајрус!“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...
Личен готвач, стилист и образование од 20.000 евра: На 6 години, Блу Ајви живее живот на „висока ног... Можеби има само 6 години, но ќерката на Џеј Зи и Бијонсе, Блу Ајви Картер, веќе ...
Одмаздата на Лиам Хемсворт - Среќен со новата девојка во јавност (фото) Откако Мајли Сајрус јавно го понижи Лиам Хемсворт и побара развод од него, а еде...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg