„Лошото момче“ од Евровизија ја размрда Европа: Бившите девојки и скандалите на Дамиано Давид (22) од Måneskin - Results from #1
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


„Лошото момче“ од Евровизија ја размрда Европа: Бившите девојки и скандалите на Дамиано Давид (22) од Måneskin

https://www.instagram.com/p/B2WcIDTpGvK/

На следната страна повеќе фотки од неговата девојка Џорџа Солери...


Би можело да ве интересира:

Кој е Лука Сабат, 20-годишното момче со кое Кортни Кардашијан го замени згодниот бивши? Извесно време се шушка за новото момче на 39-годишната Кортни Кардашијан, коe е ...
Мадона (61) со 25-годишното момче во Париз по падот на настап (фото) 61-годишната пејачка моментално е на турнеја, а на настапот во Париз се расплака...
Ирина Шајк шета со ќеркичката и го игнорира новото момче Вито Шнабел? Дали е случајност што плејбојот и бивш партнер на Хајди Клум и Амбер Херд трча т...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg