Стилски погодок или моден кикс: Џорџина Родригез во фустан со плетенки и реси на Кански (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Стилски погодок или моден кикс: Џорџина Родригез во фустан со плетенки и реси на Кански (фото)

27-годишната девојка на Роналдо, Џорџина Родригез, досега има повеќе елегантни појавувања и тоалети на кои никогаш не згрешила. Но, додека едни ѝ се восхитуваат, други ќе се согласат дека првиот кикс ѝ се случи на Канскиот филмски фестивал годинава.

verojatno-edinstveniot-fustan-koj-ne-i-stoi-na-georgina-rodriguez-povekje.jpg

Згодната бринета одбрала чоколадно кафеава тоалета со висок шлиц, но ресите, деталите и плетенките на фустанот кај многумина не оставија најдобар впечаток.

Фустанот го искомбинира со скап сребрен накит и „голи“ штикли.

Дали ова е единствениот фустан кој не стои на телото на згодната Џорџина или сепак е стилски погодок?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма „Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча...
Џорџина Родригез покажа дека е талент за тверкање, па во танга бикини уживаше на јахта со Роналдо (в... Откако во провокативно видео го покажа талентот за тверкање, Џорџина Родригез об...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg