Се гледаат вљубено, се смешкаат еден на друг: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс блеснаа на црвениот тепих
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Се гледаат вљубено, се смешкаат еден на друг: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс блеснаа на црвениот тепих

Љубов како нивната... Имаат 3 деца, но се вљубени еден во друг како и првиот ден. Рајан постојано ја задева Блејк, а таа не останува имуна на неговите шеги, едноставно зрачат каде и да се појават. На Блејк не ѝ е проблем да покаже и како си ги одмора нозете во старки под фустанот. Природни и свои!

se-gledaat-vljubeno-se-smeshkaat-eden-na-drug-blejk-lajvli-i-rajan-rejnolds-blesnaa-na-crveniot-tepih-01.jpg

Рајан Рејнолдс (44) се појави на премиерата на филмот „Free Guy“ со неговата сопруга Блејк Лајвли.

se-gledaat-vljubeno-se-smeshkaat-eden-na-drug-blejk-lajvli-i-rajan-rejnolds-blesnaa-na-crveniot-tepih-03.jpg

Парот, кој има 3 деца, блескаше на црвениот тепих.

Блејк, како и секогаш, имаше направено моден погодок. Во розовата тоалета таа изгледаше раскошно, но и природно едновремено.

se-gledaat-vljubeno-se-smeshkaat-eden-na-drug-blejk-lajvli-i-rajan-rejnolds-blesnaa-na-crveniot-tepih-02.jpg

Блејк и Рајан на многумина им се омилениот холивудски пар затоа што секогаш се насмеани, непосредни и се шегуваат на сметка еден на друг.

se-gledaat-vljubeno-se-smeshkaat-eden-na-drug-blejk-lajvli-i-rajan-rejnolds-blesnaa-na-crveniot-tepih-04.jpg

Тие и сега без пречки си ја покажуваа љубовта еден кон друг.

se-gledaat-vljubeno-se-smeshkaat-eden-na-drug-blejk-lajvli-i-rajan-rejnolds-blesnaa-na-crveniot-tepih-05.jpg

Блејк и Рајан на премиерата на „Free Guy“:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Блејк Лајвли е бремена со трето дете - стомачето го покажа во жолт фустан на премиера (фото) Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат нивното трето дете, а актерката за пр...
По Met Gala: Емотивните пораки кои славните ги посветија на најблиските Мислите дека најслаткиот момент кој го имаа Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, заедн...
Блејк го сфаќа многу сериозно, Ештон Кучер го мрази: Што мислат славните за Денот на вљубените? Денот на вљубените секогаш предизвикува дебати и поделени мислења – едни сметаат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg