Ќерката на Џеј Ло повторно во необичен аутфит - 13-годишната Еме се облекува во момчешки стил (фото)

Како мало девојче ќерката на Џеј Ло ја гледавме во розови фустанчиња и здолништа од тул, но во последно време таа негува сосема момчешки стил. Дел од нејзините специфични аутфити...

kjerkata-na-djej-lo-povtorno-vo-chuden-autfit-13-godishnata-eme-se-oblekuva-kako-momche-foto-01.jpg

Џенифер Лопез (52) деновиве беше фотографирана како јаде сладолед со нејзината 13-годишна ќерка Еме.

Џеј Ло тој ден промени два аутфити, според фотографиите на папарацо фотографите, но Еме цел ден беше во истиот специфичен аутфит, кој е во момчешки стил.

Во последно време Еме постојано негува таков стил, а пред извесен период ја видовме и со коса бојадисана во сино.

Додека беше мала Џеј Ло ја дотеруваше во розови фустанчиња и здолништа со тул, но очигледно на Еме не ѝ се допаѓа овој стил, па направи драстична промена.

kjerkata-na-djej-lo-povtorno-vo-chuden-autfit-13-godishnata-eme-se-oblekuva-kako-momche-foto-03.jpg

kjerkata-na-djej-lo-povtorno-vo-chuden-autfit-13-godishnata-eme-se-oblekuva-kako-momche-foto-02.jpg

Како ви се допаѓа нејзиниот стил и потег?

Какви аутфити носи ќерката на Џеј Ло деновиве, но и во изминатиот период:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg