Фото-докази од славните дами кога ќе претераат со екстензиите на коса (фото)

Откако екстензиите станаа дел од секојдневието, многу жени веќе не се плашат од промената на фризурата и должината на косата.

foto-dokazi-od-slavnite-dami-koga-kje-preteraat-so-ekstenziite-na-kosa-foto-01.jpg

Славните жени можат многу почесто да си дозволат додавање на должина на косата, па така Аријана Гранде веќе со години никаде не се појавува без долги екстензии до половината.

koga-slavnite-ke-preteraat-so-ekstenziite-02.jpg

Но, дали екстензиите може да се невкусно предолги и да оставаат впечаток на несреденост?

Ова се неколкупати кога славните претераа со нив - се согласувате ли?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...
Чудни трикови за убавина за кои славните жени тврдат дека се ефикасни Никол Кидман е позната по својата сјајна коса, која вели дека ја одржува со пија...
Тревис побарал дозвола да се ожени со Кортни, на гробот на татко ѝ, не ѝ ги викнал децата – нови дет... Тревис Баркер побарал дозвола од Крис Џенер, но и од починатиот татко на Кортни ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg