Сандра Булок јаде грицки, принцот Хари спортува без маица – Фото-докази дека и ѕвездите се „обични“ луѓе

Сандра Булок шеташе со децата во Дизни парк, а Кендал Џенер стана хит на социјалните мрежи откако се обиде да исече краставица. Погледнете повеќе фотографии што покажуваат дека и ѕвездите се само „обични“ луѓе.

Некои од славните личности се свесни дека секогаш во близина демнат папараци и ќе ги фотографираат, па постојано внимаваат во какво светло ќе бидат уловени. Други, пак, воопшто не се опседнуваат со фотографите и го водат сопствениот живот најнормално.

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-01.jpg

На сцената и на филмското платно имаат посебни „улоги“ што треба да ги исполнат, а во приватниот живот се обични луѓе што сакаат да поминуваат време со своите најблиски или да ги завршат обврските, без притоа да водат премногу сметка за изгледот.

Нова доза фотки што покажуваат дека и ѕвездите се „обични“ луѓе:

Крис Рок на прошетка со слушалки на ушите

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-02.jpg

Сандра Булок на прошетка со децата во Дизниленд - јаде грицки и купува пуканки

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-03.jpg

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-04.jpg

Бритни Спирс бремена вози џет-ски во Мексико

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-05.jpg

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-06.jpg

Рита Ора (31) на појадок со дечкото Таика Ваитити (46)

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-07.jpg

sandra-bulok-jade-gricki-princot-hari-go-krie-gorniot-del-od-teloto-foto-dokazi-deka-i-dzvezdite-se-obichni-lugje-08.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Хајди Клум седи на трева и јаде пица, Кристен Бел вежба во полна теретана: Фото-докази дека и ѕвезди... На црвениот тепих парадираат во луксузни тоалети и со шминка, а во приватниот жи...
Зошто Овен Вилсон воопшто не сака да ја види 3-годишната ќерка? Кога дознал дека неговата девојка е бремена, си заминал, го сменил телефонскиот ...
Треба да знаат детали за Кардашијанс и уште 18 правила што се задолжителни за гостите во шоуто на Ел... Познатите гости во шоуто на Елен никако не смеат да го извадат телефонот додека ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg