Џеј Ло (52) со фустан што само дива како неа може да го износи (фото)

Со огромни транспарентни делови, дури и во пределот на градите и задникот, ова е фустан кој само дива како Џеј Ло може да го износи на овој начин.

djej-lo-so-fustan-po-koj-site-krshat-vrat-01.jpg

Џенифер Лопез во црн фустан со транспаретни делови се појави на премиерата на документарниот филм на Нетфликс „Halftime“.

52-годишната ѕвезда зрачеше со самодоверба во ова импресивно издание во кое се видливи резултатите од нејзините напорни тренинзи.

Црниот фустан одлично ги истакнува нејзините облини.

Модното издание на Џеј Ло:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло (52) се омажи со Бен Афлек, 20 години откако ја запроси за првпат Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак во Лас Вегас, 3 години откако актерот ...
Носат момчешка облека, се декларираат како небинарен род – ќерките на Џеј Ло и Бен Афлек се како вис... Ќерките на Џеј Ло и Бен Афлек се како сестри: имаат слични фризури, сличен стил ...
Згодниот син на Џон Бон Џови е копија на татко му – мами воздишки со изгледот, во врска е со Мили Бо... Џејкоб, 19-годишниот син на Џон Бон Џови, изгледа речиси идентично како неговиот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg