На Бен Афлек му се смачи од медениот месец - Фотки на кои актерот е во лошо расположение додека шета низ Париз

Ниту повремената насмевка на Џенифер Лопез не можеше да го скрие (не)расположението на Бен Афлек. Дали на актерот му се смачи од постојаното фотографирање и шетање низ Париз за време на медениот месец?

na-ben-aflek-mu-se-smachi-od-medeniot-mesec-fotki-na-koi-akterot-e-vo-losho-raspolozhenie-dodeka-sheta-niz-pariz-01.jpg

По венчавката во Лас Вегас, Бен Афлек (49) и Џеј Ло (53) заминаа на меден месец во Париз, заедно со децата, а таму папараците и репортерите го следеа секој нивен чекор.

Од медениот месец славниот пар направи вистински спектакл. Прошетки низ улиците на градот на љубовта во совршени модни изданија и голем број фотографии во медиумите.

Минатата недела беше уловен како спие на столче за време на пловењето по реката Сена со широко отворена уста, а за време низ европските градови, тие се постојано фотографирани од папараци и фанови.

na-ben-aflek-mu-se-smachi-od-medeniot-mesec-fotki-na-koi-akterot-e-vo-losho-raspolozhenie-dodeka-sheta-niz-pariz-02.jpg

На Твитер се достапни повеќе видеа на кои се гледа како Бен постојано е опкружен со обожавателите кои бараат да се фотографираат со него.

Дополнително, на поголемиот број фотографии се гледа дека актерот и режисер е намуртен и не е добро расположен, а неговото (не)расположение не може да го прикрие ниту повремената насмевка на неговата сопруга.

Погледнете повеќе фотографии на следната страна...Би можело да ве интересира:

Има социјална анксиозност и панични напади, беше во врска со Џесика Бил – кој е Крис Еванс, најсекси... Двапати ја одбил улогата што го направи светски познат, вели дека едвај чека да ...
„Среќен сум што преживеав“ - Ештон Кучер не можел да слуша, гледа и оди заради ретко воспаление на к... Во епизода од шоуто на авантуристот Беар Грилс, Ештон Кучер откри дека пред окол...
Ричард Гир (72) на настан со сопругата (39) по одморот на Ибица со децата - стравува дека нема да до... Ричард Гир на 72-годишна возрат доби награда за животно дело, а на церемонијата ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg