Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец (фото)

За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на летен одмор со пријателите, додека нејзиниот поранешен партнер Бредли Купер е хит на социјалните мрежи поради неговиот двојник.

irina-shajk-e-bikini-bozhica-na-jahta-na-ibica-dodeka-bredli-kuper-maka-machi-so-dvojnikot-kriminalec-foto-01.jpg

Ирина Шајк и нејзината пријателка, моделот Стела Максвел, уживаат на јахта на шпанскиот остров Ибица.

36-годишната Ирина изгледа неверојатно во бикини, фит и без грам целулит на себе.

Насмеана и релаксирана, таа ужива во својот летен одмор со група на пријатели.

Покрај во костимот за капење со црно-бел дезен, таа беше фотографирана и во неонско бикини.

Додека Ирина одмора, нејзиниот поранешен партнер Бредли Купер, со кого има ќеркичка, мака мачи со неговиот двојник криминалец.

Тој бил уловен на камера како краде, а по објавата на фотки од снимката, многумина се шегуваат дека полицијата нема зошто да трага по него и дека осомничениот всушност е Бредли Купер.

irina-shajk-e-bikini-bozhica-na-jahta-na-ibica-dodeka-bredli-kuper-maka-machi-so-dvojnikot-kriminalec-foto-02.jpg

„Бредли Купер добро ја одигра оваа улога“, е еден од коментарите. Се разбира, станува збор за друга личност, а не за Бредли.

Повеќе фотографии од Ирина на Ибица:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...
12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото) Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на уб...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg