19 атлетичари кои изгледаат одлично без облека

Секоја година ESPN магазинот има посебно издание посветено на атлетското тело онаква какво што е, природно и голо.

19-atleticari-koi-izgledaat-odlicno-bez-obleka-001.jpg

Голем број на познати атлетичари учествуваат во оваа серија фотографии, без облека.

Телата доаѓаат во различни големини и форми, и сите се подеднакво прекрасни бидејќи ја слават голотијата на еден поинаков начин.

Можеби време е и вие да го обликувате своето...

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хит видео од момче во Белград: „Вечер Србија ќе го победи Бразил 3-0, а Нејмар ќе плаче како бебе“ На Твитер вирално се споделува снимка од интервју на момче во Белград, кое предв...
Што се случува со телото и мозокот кога гледаме фудбал? Кога нашиот тим победува или игра добро, мозокот започнува да ослободува допамин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg