Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


„Мојата 10-годишна ќерка е многу богата - има цела колекција од дизајнерски чанти“

Најмалата ќерка на Емили Абрахам од Лондон има 10 години и води раскошен животен стил. Обожава дизајнерски чанти и има цела колекција, како од чанти, така и од накит. Емили вели дека ѝ дозволува апсолутно сè што ќе посака.

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-01.jpg

Емили Абрахам од Лондон е мајка на 3 деца, а на социјалните мрежи како семејство се познати по љубовта кон луксузот.

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-06.jpg

Нејзиниот сопруг е 36-годишниот Адам Абрахам, кој сака на целото свое семејство да му обезбеди луксузен животен стил.

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-03.jpg

Нивната најмала ќерка има 10 години и води раскошен животен. Обожава дизајнерски чанти и има цела колекција, како од чанти, така и од накит.

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-02.jpg

Емили вели дека кога тие се богати, богата е и нивната ќерка, па може да си дозволи што и да посака.

„Како семејство одиме на луксузни одмори постојано, но никогаш на исто место двапати, сакам моето семејство да види и искуси колку што е можно повеќе од светот“, вели Емили и додава дека ако нејзината ќерка ја прават среќна чанти, тогаш може да ги има сите чанти на светов.

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-07.jpg

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-05.jpg

mojata-10-godishna-kjerka-e-mnogu-bogata-ima-cela-kolekcija-od-dizajnerski-chanti-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Ја советувам ќерка ми да се омажи богато - подобро да живее на висока нога, отколку да страда за па... „Ќерка ми си го троши времето на кретени со кои разговара онлајн и тие муабети н...
„Косата на најдобрата другарка на ќерка ми е полна со вошки, а мајка ѝ е веган и не сака да ги убие ... „Косата на девојчето, кое е најдобра другарка на ќерка ми, е полна со вошки. Реш...
102-годишна старица повеќе од половина век учи бебиња и деца да пливаат: „Нема поголема награда од н... „Понекогаш мислам дека е време да се пензионирам, но некој ќе ми рече: ‘Пеги, пр...
„Ќе има кој да ме чува кога ќе остарам“: 70-годишна жена од Уганда роди близнаци 70-годишна жена од Уганда роди близнаци со што стана една од најстарите родилки ...
Вирално видео: Девојче (4) има совршен одговор за момчето што ѝ кажа дека не му се допаѓа нејзината ... „Ох, душо, се гордеам со тебе. Застана во своја одбрана, а тоа е важно. И важно ...
„Ја оставив ќерката тинејџер сама и заминав на викенд – ме дочека хорор во домот“ „Ако поканите некого во вашиот дом и нешто се случи, дали е виновен тој што ја н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg