Контроверзен Нигериец дошол на свадба со 6 бремени жени, кои носат негови деца
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Контроверзен Нигериец дошол на свадба со 6 бремени жени, кои носат негови деца

Во 2017 година овој контроверзен инфлуенсер беше уапсен затоа што водел жени на синџири како кучиња, а сега повторно предизвика скандал кој ја згрози јавноста.

kontroverzen-nigeriec-doshol-na-svadba-so-6-bremeni-zheni-koi-nosat-negovi-deca-01.jpg

Контроверзен инфлуенсер од Нигерија познат како „Pretty Mike“ предизвика скандал откако се појави на свадба во придружба на 6 бремени жени за кои тврди дека носат негови деца.

Покрај фотографијата со 6-те жени, тој на Инстаграм објави и видео на кое ги милува една по една по стомаците додека чекаат во ред на свадбата.

Тој има 306.000 следбеници на Инстаграм, а познат е по скандалите.

Во 2017 година дури беше уапсен затоа што врзал жени на синџири и така ги водел на свадба како кучиња.

Во септември минатата година тој позираше со 5 жени во венчаници и кажа дека сон му е да се ожени со две од неговите бивши девојки и три од сегашните.

Фотки од скандалозниот Нигериец:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Свадба на плажа во Пефкохори – невестата има 83 години (фото) Годините не се пречка за уживање во љубовта - на социјалните мрежи вирално се ши...
Жени објаснуваат зошто сакаат да шетаат голи по дома (фото 18+) Тие чистат и гледаат телевизија голи, некои од нив и пред своите деца, и велат д...
Жена, по 4 деца и развод, на 37 години стана Плејбој модел Цел живот имала желба да биде модел, а по разводот успеала да си го реализира св...

Најчитани неделава