Тијана Дапчевиќ секси во улога на Џеси Џеј во ТЛЗП (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Тијана Дапчевиќ секси во улога на Џеси Џеј во ТЛЗП (видео)

Тијана Дапчевиќ минатата недела одлично се покажа како машко во улога на Џастин Тимберлејк, а оваа недела сосема спротивно, таа ја покажа нејзината заводничка страна.

tijana-dapchevikj-seksi-vo-uloga-na-jessie-j-vo-tlzp-video-01.jpg

Оваа недела таа доби улога на Џеси Џеј, а настапот ѝ беше феноменален.

Тијана прва ја започна 4-тата епизода, а изгледаше неверојатно во секси, краток, црн комбинезон со светки и црна кратка перика.

tijana-dapchevikj-seksi-vo-uloga-na-jessie-j-vo-tlzp-video-02.jpg

Жирито многу го пофали нејзиниот изглед, а еден од членовите кажа дека токму така таа треба да изгледа.

Сцената беше исполнета со згодни танчари и танчарки, па погледнете го целосниот настап:

https://www.youtube.com/watch?v=LaICR3d36Uo

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Твоето лице звучи познато, 4-та сезона: Тијана Дапчевиќ како Здравко Чолиќ (видео) Уште на самиот почеток на четвртата сезона од музичкото шоу Твоето лице звучи по...
Тијана Дапчевиќ со акробации како Пинк во полуфиналето на ТЛЗП, Каролина горда на неа (видео) За учеството во ТЛЗП Тијана Дапчевиќ откажала поголем дел од своите ангажмани за...
Како котира Тијана Дапчевиќ на листата на ТЛЗП по најновиот настап? (видео) Тијана, Беби Дол и Бане Видаковиќ имаа одличен настап при кој го исцедија и посл...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg