Тијана Дапчевиќ секси во улога на Џеси Џеј во ТЛЗП (видео)


Тијана Дапчевиќ секси во улога на Џеси Џеј во ТЛЗП (видео)

Тијана Дапчевиќ минатата недела одлично се покажа како машко во улога на Џастин Тимберлејк, а оваа недела сосема спротивно, таа ја покажа нејзината заводничка страна.

tijana-dapchevikj-seksi-vo-uloga-na-jessie-j-vo-tlzp-video-01.jpg

Оваа недела таа доби улога на Џеси Џеј, а настапот ѝ беше феноменален.

Тијана прва ја започна 4-тата епизода, а изгледаше неверојатно во секси, краток, црн комбинезон со светки и црна кратка перика.

tijana-dapchevikj-seksi-vo-uloga-na-jessie-j-vo-tlzp-video-02.jpg

Жирито многу го пофали нејзиниот изглед, а еден од членовите кажа дека токму така таа треба да изгледа.

Сцената беше исполнета со згодни танчари и танчарки, па погледнете го целосниот настап:

М. М. | Црнобело

Најчитани неделава