Најди го Обама!

najdi-go-obama-povekjeНа фотографијата има мешаница од луѓе. Што треба вие да направите? Токму така – да го пронајдете Обама во гужвата. Проверете колкава ви е моќта...

 

...на забележување.

Тајмерот ви го одбројува времето, затоа бидете брзи и кликнете на Обама. Ако не успеете обидете се повторно. Со секој обид се појавува нова слика.

Да видиме кој ќе го пронајде најбрзо! Колку е вашето време?

Би можело да ве интересира:

Тест на личноста: Животното што ќе го видите прво открива какви сте во љубовта Што значи ако видите птица или можеби коњ или...? Тестирајте се какви сте во уло...
Квиз за „спортски души“: Колку добро ги познавате правилата на најпопуларните спортови? Почитувајте го вашиот противник, не се расправајте со судијата и бидете тимски и...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg