Навидум безобразно трик прашање - кој може да биде одговорот?

Како ви размислува умот? Дали веднаш помислувате на „безобразни работи“? Кој може да биде одговорот на ова трик прашање?

navidum-bezobrazno-trik-prashanje-koj-mozhe-da-bide-odgovorot-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Многу безобразно трик прашање (или не) - што е тоа? Како размислувате? Дали веднаш умот ви оди таму кај што не треба? Кој може да би...
Трик прашање: Која е оваа жена? Ќе сфатите ли што се случува, која е оваа жена што секогаш точно ја знае информа...
Трик прашање кое ќе ви го размрда умот Размрдајте го малку умот со логичко размислување. Ќе погодите ли кој е точниот о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg