Астро ќоше: Зошто е уште сингл секој хороскопски знак?

Бикот уште е заљубен во бившиот/бившата. Зошто другите хороскопски знаци се уште сингл? Проверете дали се согласувате. 

astro-kjoshe-zoshto-e-ushte-singl-sekoj-horoskopski-znak-01.jpg

Ако сте уште сингл, или некој од вашите блиски е сингл, а се прашувате зошто е тоа така, можеби хороскопот ќе ви даде одговор.

За некого љубовта не доаѓа, но некој едноставно сам ја турка од себе...

Да се пошегуваме „на ваша сметка“, погледнете во продолжение зошто секој знак е уште сингл.

astro-kjoshe-zoshto-e-ushte-singl-sekoj-horoskopski-znak-02_copy.jpg

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каков тип на жена избира секој хороскопски знак за брак? Сме слушнале за мажите кои излегуваат со некоја девојка, но потоа ја оставаат, б...
Со каков партнер секој од хороскопските знаци никогаш не би сакал да има секс (и зошто)? Лав - Кога станува збор за сексот, одбивни им се луѓето што изгледаат како озбор...
Која секси игра на улоги му е омилена на секој хороскопски знак (и зошто)? Во голем број текстови се спомнува секси играта на улоги како начин да ѝ дозволи...
Што најмногу мразите (но не признавате), според хороскопскиот знак? Бик - Овие луѓе мразат кога некој им кажува што треба да прават и наместо да ја ...
Хороскопските знаци рангирани според тоа колку се „очајни“ за љубов – Кој се плаши да биде сингл? Раковите не можат да си замислат да бидат сингл, додека за Јарците љубовта не е ...
Со кој хороскопски знак ќе бидете мизерни во врска, според астрологијата? Девици, вие сте личност која сака да остане на едно место и ја цени својата рути...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg