Која песна ќе ви биде летен хит за 2019-та, според хороскопскиот знак?


Која песна ќе ви биде летен хит за 2019-та, според хороскопскиот знак?

Не е важно кои се вашите хобија или каде живеете – летото е една огромна забава за сите, а летните хитови не остануваат незабележани. 

koja-pesna-kje-vi-bide-leten-hit-za-2019-ta-spored-horoskopskiot-znak-01.jpg

Доколку сè уште не сте ја пронашле вашата летна химна, астрологијата може да ви помогне во тоа:

Овен

The Black Keys – Shine a Little Light

Бик

Lizzo – Boys

Близнаци

Ед Ширан – Beautiful People

Рак

Џулија Мајклс – 17

Лав

Ели Голдинг – Hate Me

Девица

Клеро – Closer Tо You

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Каков ефект има вашето его врз вас според хороскопскиот знак? Егото е нешто што ни е потребно за да се бориме за себе и да преживееме и воопшт...
Лавот е ненаситен, Близнаците пробуваат 10 парчиња во гардеробата - знаците на организирана шопинг т... Сезона на огромни попусти. Време е да се подновите со некое парче облека, или не...
Зошто е добро да бидете во врска со вашиот спротивен хороскопски знак? Досега безброј пати имаме слушнато дека спротивностите се привлекуваат. Но, и ов...