Познати и успешни личности во светот родени во знакот на Вага
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Познати и успешни личности во светот родени во знакот на Вага

Многу од познатите пејачи, актери, спортисти и политичари се родени токму во средината помеѓу 23-ти септември и 23-ти октомври.

FotoJet_630x340.jpg

Ова и не е баш случајно, затоа што луѓето родени во овој период, познати како Ваги обожуваат да бидат во центарот на вниманието и се многу посветени на работата, па не е ни чудо што секогаш дотуркуваат далеку. 

Во продолжение погледнете кои од познатите личности се Ваги во хороскоп:                                                                                                          

Вил Смит

00049ZT24TRGV4V6-C122-F4_630x340.jpg

Зек Ефрон

5ccc5e4b93a1521be63620a3-750-563_630x340.jpg

Серена Вилијамс

csm_serena-williams-absage_b0adc6cb22_630x340.jpg

Владимир Путин

171125-putin-mc1819_ae5b82c971054c270147b2a904443e7f.fit-760w_630x340.jpg

Марион Котијар

People_Marion_Cotillard.JPG_FL4KrQO_630x340.jpg

Стинг

62022_630x340.jpg

Кејт Винслет

katewinslet-1_630x340.jpg

Кетрин Зита-Џоунс

56b263021f00000d0121745d_630x340.jpg

Гвинет Палтроу

gwyneth-paltrow_630x340.jpg

Бри Ларсон

shutterstock_10150749ak_630x340.jpg

Мет Дејмон

shutterstock_editorial_10230923ad_630x340.jpg

Карди Би

00-story-cardi-bty_630x340.jpg

Еминем

Kamikaze_630x340.jpg

Ким Кардашијан

105860278-1555606612679gettyimages-1063913474_630x340.jpg

Т. Ѓ. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Според хороскопот: Кој е вашиот среќен ден во 2020-та? Новата година штотуку започна, а веќе имаме големи очекувања од неа... Новата...
6 хороскопски знаци кои сакаат да владеат со светот Додека едни сакаат кариера, други љубов и семејство, трети остануваат да сонуваа...
Толкувања стари 200 години: Народен календар за сите 12 хороскопски знаци Народниот календар е книга која порано ја имало во речиси секој дом. Во него мож...

Спонзорирани линкови: