Во една реченица: Кога секој хороскопски знак е во искушение да се јави кај бившиот/бившата?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Во една реченица: Кога секој хороскопски знак е во искушение да се јави кај бившиот/бившата?

Ако ѝ веруваме на астрологијата, што најчесто нè тера да му се вратиме на љубовното минато и да посегнеме по бившите?

vo-edna-recenica-koga-sekoj-horoskopski-znak-e-vo-iskusenie-da-se-javi-kaj-bivsiot-bivsata-01.png

Дали алкохолот е виновен или сепак провокативните Инстаграм фотки?

Што го тера вашиот знак да падне во искушение по бившиот/бившата?

Овен

Кога некој нов ќе го одбие, па му треба подигање на самодовербата.

Бик

Доцна навечер, кога е сам во кревет и му треба некој да го гушне и стопли.

Близнаци

Кога им е здодевно, кога се сами, сите им ги откажале плановите, а очајно им треба некој да ги забавува.

vo-edna-recenica-koga-sekoj-horoskopski-znak-e-vo-iskusenie-da-se-javi-kaj-bivsiot-bivsata-02.jpg

Рак

Кога е опкружен со среќни парови и само тој е единствениот сингл во околината.

Лав

Кога ќе видат нова, неверојатно секси фотка на Инстаграм.

Девица

Кога чувствува неверојатна среќа и задоволство и сака да се пофали со успесите.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

4 астро-парови кои се најдобар доказ дека спротивностите се привлекува... Многу пати сме слушнале дека спротивностите се привлекуваат. Но, дали врските мо...
Лавот е ненаситен, Близнаците пробуваат 10 парчиња во гардеробата - зн... Сезона на огромни попусти. Време е да се подновите со некое парче облека, или не...
Како влијае есента на вашиот хороскопски знак? Есента, како и секое друго годишно време, сосема различно влијае на секој хороск...