Фото-хороскоп: Како ќе изгледаат хороскопските знаци кога ќе станат баби?


Фото-хороскоп: Како ќе изгледаат хороскопските знаци кога ќе станат баби?

Сте се запрашале ли како ќе изгледате кога ќе остарите? Со што ќе си го исполните секојдневието?

Foto-horoskop-znacite-kako-babi-01.jpg

Дали можеби ќе возите велосипед додека ве држат нозете, ќе имате 4 мачки покрај себе или ќе бидете незапирлива супер бабичка која ја наоѓа радоста во наједноставните нешта во зрелата доба?

Илустрациите на руската уметница Олга Громова ни покажуваат како ќе изгледате кога ќе бидете стара бабичка, според хороскопскиот знак:

foto-horoskop-kako-ke-izgledaat-horoskopskite-znaci-koga-ke-stanat-babi-2.jpg

foto-horoskop-kako-ke-izgledaat-horoskopskite-znaci-koga-ke-stanat-babi-3.jpg

foto-horoskop-kako-ke-izgledaat-horoskopskite-znaci-koga-ke-stanat-babi-4.jpg

foto-horoskop-kako-ke-izgledaat-horoskopskite-znaci-koga-ke-stanat-babi-5.jpg

foto-horoskop-kako-ke-izgledaat-horoskopskite-znaci-koga-ke-stanat-babi-6.jpg

foto-horoskop-kako-ke-izgledaat-horoskopskite-znaci-koga-ke-stanat-babi-7.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Практични совети за секој хороскопски знак Хороскопскиот знак има огромно влијание врз карактерот на личностите и начинот н...
Годишен хороскоп за 2017-та - Бик Тврдоглавиот, но и трпелив Бик, секогаш е подготвен да го преживее „невремето“, ...
Годишен хороскоп за 2018-та - Вага Во оваа година мора да обрнете повеќе внимание на здравјето, додека не е доцна. ...

Најчитани неделава