Aстро ќоше: Kaкви луѓе не сакаат хороскопските знаци?


Aстро ќоше: Kaкви луѓе не сакаат хороскопските знаци?

Дали мразите гласни и иритантни луѓе, неуредни и недоговорни или здодевни и тивки?

astro-kjoshe-kakvi-lugje-ne-sakaat-horoskopskite-znaci-01.jpg

Koи луѓе ви одат на нерви? Според вашиот хороскопски знак, какви луѓе не поднесувате?

astro-kjoshe-kakvi-lugje-ne-sakaat-horoskopskite-znaci-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најголемата иронија кај секој хороскопски знак Сите 12 знаци во Зодијакот си имаат темна, иронична страна која вешто се обидува...
Лавот има големо его, но и голем страв што мислат другите за него – Помалку познати факти за знаците... Астрологијата носи одредени стереотипи за знаците кои веќе сме ги прочитале мног...
Како се однесуваат хороскопските знаци во соба која нема клима? Што е најлошо нешто во лето? Кога е премногу жешко. А што е уште полошо? Кога ст...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg