Една работа поради која хороскопските знаци мразат што им недостигате
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Една работа поради која хороскопските знаци мразат што им недостигате

Овен - Затоа што нема ништо вредно за да им недостига, свесни се дека во главата изградиле идеал за вас, а дека во реалноста вие не бевте толку сјајни за нив.

edna-rabota-poradi-koja-horoskopskite-znaci-mrazat-shto-im-nedostigate-01.jpg

По крајот на љубовната врска и разделбата секој хороскопски знак реагира поинаку. Но, сите тие сакаат да ве исфрлат од главата што поскоро.

Зошто е тоа така? Поради која причина тие не сакаат да им недостигате?

Овен

Затоа што нема ништо вредно за да им недостига, свесни се дека во главата изградиле идеал за вас, а дека во реалноста вие не бевте толку сјајни за нив.

Бик

Затоа што се сомневаат дека вие не го чувствувате истото. Мислат дека вие сте продолжиле понатаму, па треба и тие.

Близнаци

Затоа што знаат дека нема да им се вратите. Свесни се дека мора да продолжат понатаму без вас.

Рак

Затоа што не заслужувате да бидете дел од нивниот живот и веќе си ја прокоцкавте својата шанса.

Лав

Затоа што повеќе не го заслужувате нивното време. Веќе потрошија доволно време на вас.

Девица

Затоа што повеќе не сте истата личност која тие некогаш ја сакале. Таа личност не постои веќе.

Уште 6 хороскопски знаци на следната страна...Би можело да ве интересира:

Една работа која секој хороскопски знак треба да ја направи пред 30-тата година Секој човек има различна природа и има нешто посебно кон што се стреми во живото...
Една работа која му е потребна на секој хороскопски знак за среќа Вага - Пари. Сака раскошен животен стил, да биде опкружена со убавина. Можеби зв...
Една работа за која е загрижен секој хороскопски знак во животот Девица – Грешки... Не можат да престанат да мислат на своите грешки, дури и отка...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg