Во една реченицa: Зошто ја туркате љубовта од себе, според хороскопскиот знак
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Во една реченицa: Зошто ја туркате љубовта од себе, според хороскопскиот знак

Водолија – Ја туркате љубовта од себе затоа што не дозволувате никој да знае што чувствувате.

vo-edna-rechenici-zoshto-ja-turkate-ljubovta-od-sebe-spored-horoskopskiot-znak-01.jpg

Што правите погрешно, со кое однесување како упорно да ја туркате љубовта од себе?

Имате ли такво чувство?

Ја туркате љубовта од себе...

Овен

Затоа што сте нетрпеливи за играње игри.

Бик

Затоа што ви е тешко да правите компромиси.

Близнаци

Затоа што не се смирувате и секогаш ја барате наредната голема работа.

Рак

Затоа што сте премногу несигурни за да пуштите кого било во вашиот живот.

Лав

Затоа што сте преплашени од тоа да се смирите со една личност.

Девица

Затоа што веднаш наоѓате мани кај партнерот.

Уште 6 хороскопски знаци на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кој лик од Хари Потер му одговара на вашиот хороскопски знак? Богатиот свет на вештерки, волшебници и други волшебни суштества, креирани од Џ....
Како влијае есента на вашиот хороскопски знак? Есента, како и секое друго годишно време, сосема различно влијае на секој хороск...
Најчестите клишеа за хороскопските знаци, кои всушност не се точни Без разлика дали верувате или не во хороскопот, многу е веројатно дека сте чуле ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg