3 „ситници“ кои го вадат од такт секој хороскопски знак
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


3 „ситници“ кои го вадат од такт секој хороскопски знак

Секој од нас има најмалку 3 работи кои го вадат од колосек. За Биковите тоа се луѓето – фалбаџии. За Девицата оние кои не водат лична хигиена ниту пак внимаваат на уредноста во домот, а за Скорпиите - љубовници кои не можат да им овозможат оргазам.

3-sitnici-koi-go-vadat-od-takt-sekoj-horoskopski-znak-01.jpg

Кои 3 „ситници“ ги вадат од такт знаците?

Овен

- Луѓе кои не почитуваат ред и се туркаат само за да „прашаат нешто“

- Неодговорени телефонски повици

- Луѓе кои се облекуваат премногу обично и досадно за вкусот на Овенот

Бик

- Луѓе кои премногу се фалат себеси

- Неред и неорганизираност

- Да бидат предмет на потсмев и шеги и кога се игнорирани од другите

Близнаци

- Луѓе кои зборуваат и се движат премногу бавно

- Кога не се во центарот на вниманието

- Луѓе без смисла за хумор

Рак

- Кога некој ги критикува и ги доведува до солзи

- Кога времето е премногу променливо

- Неблагодарни луѓе и деца

Лав

- Кога околината ги игнорира

- Кога некој им кажува дека кариерата не е сè во животот

- Луѓе кои имаат подобар стил на облекување од нивниот

Девица

- Луѓе кои се неуредни и не водат сметка за хигиената

- Луѓе кои не плаќаат навреме сметки

- Емотивни конфронтации или сцени во јавност

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

По кои карактеристики се издвојуваат луѓето родени во јули? Дури и кога им е најтешко, кога се несреќни, под стрес или преморени, овие луѓе ...
Најголемата иронија кај секој хороскопски знак Сите 12 знаци во Зодијакот си имаат темна, иронична страна која вешто се обидува...
Хигиена според хороскоп: Кои знаци не можат да поднесат чистење, а кои се опседнати? Периодов се надеваме дека свеста за лична хигиена е на високо ниво, но општо во ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg