Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Во една реченица: Ситници што ги радуваат хороскопските знаци повеќе од скапи подароци

Лавовите сакаат комплименти за нивниот изглед, додека Рибите се чувствуваат најубаво кога ќе слушнат дека се сакани од личност која вистински им значи.

vo-edna-rechenica-sitnici-shto-gi-raduvaat-horoskopskite-znaci-povekje-od-skapi-podaroci-01.jpg

Не треба повод за да направите нешто добро за некоја сакана личност, а и не секој подарок треба да биде нешто материјално.

Некогаш, многу послатки се добрите гестови и ситниците што ни причинуваат задоволство отколку скапите подароци.

Кои ситници ги сака секој хороскопски знак повеќе од скап подарок?

Овен

Признание за трудот што го вложува за да ги реализира своите цели, но и за трудот што го вложува во односот со саканите.

Бик

Физички допири, како долга прегратка или бакнеж.

Близнаци

Слатки утрински пораки или слатки пораки за добра ноќ. Ова им кажува дека се сакани и ценети.

Рак

Помош со домашните обврски, но и дел од другите обврски, бидејќи нивниот распоред е секогаш преполн.

Лав

Комплименти за нивниот изглед – фризурата, облеката, новите чевли…

Девица

Искрено „благодарам“ кога ќе помогнат некому, наместо нивниот труд да биде игнориран.

Уште шест знаци на следната страница...Би можело да ве интересира:

5 хороскопски знаци кои не можат и не знаат да лажат (и зошто) Рибите можат да кажуваат мали лаги ако се сигурни дека со тоа заштитуваат некоја...
Со каква личност не би издржале во врска, според вашиот хороскопски знак Додека Лавовите нема да бидат среќни со срамежлив партнер, Вагите не би издржале...
4 хороскопски знаци кои овој декември ќе сретнат посебна личност која ќе им го промени животот Ваги, оваа посебна личност што ќе ја сретне во декември можеби нема да остане до...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg