Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Шеговито астро ќоше: Што прават хороскопските знаци додека ја чекаат новата година?

Како го поминуваат последниот ден од старата година хороскопските знаци? Кој ги користи последните неколку часа за конечно да го декорира просторот, а кој опуштено подготвува јадење за следниот ден?

shegovito-astro-kjoshe-shto-pravat-horoskopskite-znaci-dodeka-chekaat-da-pochne-novogodishnata-proslava-01.jpg

Во последниот ден од годината сите сме во еуфорија додека чекаме да почне прославата и да ги одброиме последните неколку мигови од годината што поминала, а ова шеговито астро ќоше сигурно добро ќе ве насмее.

Кој ќе го помине денот бегајќи од гостите, кој смета дека Нова година е денот кога треба да се опушти со алкохол, а за кого празниците се изговор за да си дозволи да се опушти со храната?

shegovito-astro-kjoshe-shto-pravat-horoskopskite-znaci-dodeka-chekaat-da-pochne-novogodishnata-proslava-02.jpg

Б.С.Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Годишен хороскоп за 2023: Вага Вагите во 2023-та година може да очекуваат значително да им се подобри финансиск...
Годишен хороскоп за 2023: Овен Хороскопот за 2023 на Овните им ветува дека новата година ќе биде за помнење, со...
Годишен хороскоп за 2023: Рак Годишниот хороскоп предвидува дека 2023 за Раковите ќе биде годината кога живото...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg